Age Control - Intenzívna starlostlivosť s liftingovým efektom

age-control

RAD STAROSTLIVOSTI AGE CONTROL VYSOKO EFEKTÍVNE ESTETICKÉ LIFTINGOVÉ OŠETRENIE

Pleť získava späť svoj mladistvý biologický vzhľad a vyžaruje vnútornú sviežosť a silu. Pleť získava nové kontúry, vrásky sú výrazne redukované, dokonca aj výrazné mimické vrásky.

Age Control je rozsiahly Anti – Age – koncept s intenzívnym liftingovým ošetrením a hlboko pôsobiacimi aktívnymi zložkami, ktoré:
Spomaľujú proces starnutia Zjemňujú už existujúce vrásky a linky Revitalizujú kolagénové vlákna, tým je pleť účinne vyhladzovaná
Pleť získava späť svoj mladistvý biologický vzhľad a vyžaruje vnútornú sviežosť a silu. Pleť získava nové kontúry, vrásky sú výrazne redukované, dokonca aj výrazné mimické vrásky. Age Control využíva tradičné, dokázané účinky ibišteku, ktoré darujú vašej pleti deň po dni mladosť a sviežosť. Zvlášť obohacujúco a vysoko účinne pôsobia na zrelú, podráždenú alebo veľmi citlivú pleť tmavočervené kvety stredomorskej rastliny slezu. Extrakt z ibišteku zabraňuje ďalšej tvorbe vrások, vyhladzuje a napína tkanivo, daruje hydratáciu a pôsobí excelentne proti voľným radikálom.
category image

Age Control - Intenzívna starlostlivosť s liftingovým efektom

Počet výsledkov na zobrazenie 8